Berber Tezgâh Lavaboları

Berber Tezgah Lavaboları-Berber Lavabo

Berber Tezgâh Lavaboları Tavsiyeleri

Profesyonel berber salonları için kaliteli ve bir o kadar da modern berber tezgâh lavaboları seçimi oldukça önemlidir. Berber salonlarının lavabo seçimindeki başlıca kriterleri ürün maliyetinin düşük olması ve buna ek olarak ürünün kaliteli malzemeden yapılmasıdır. Ayrıca konforlu ve dekoratif bir lavabo tercihi de müşteri memnuniyeti açısından önemli bir husustur.

Seramik Kare Berber LAvabosu

Yukarıda değindiğimiz ihtiyaçları birebir karşılayan kaliteli ve bir o kadar da bütçenize hitap eden fiyatlarla sunulan berber tezgâh lavaboları arayışı için sitemize göz atabilirsiniz. Garanti kapsamında uzun yıllar güvenle kullanacağınız ürünler farklı model ve fiyatları ile her zevke hitap etmektedir.

Berber Tezgâhları İçin Berber Lavaboları Türleri

Profesyonel berber lavaboları yapılan malzemeye göre aşağıdaki türlere ayrılır;

 • Cam Berber Lavaboları,
 • Akrilik Berber Lavaboları,
 • Seramik Berber Lavaboları,
 • Koryan Berber Lavaboları.
Akrilik Berber Lavabosu
Akrilik Berber Lavabosu

Berber tezgâhları için lavabo türleri arasından genellikle cam ve seramik berber lavaboları daha fazla tercih edilir. Bunun nedeni bu tarz lavaboların düşük maliyetli olması ve yüksek dayanıklılık özelliğidir. Aynı zamanda farklı modelleri ile uygulanacak alana şık bir görünüm de sunmaktadır. Son derece kullanışlı olan cam ve seramik modeller küçükten büyüğe her alanda profesyonel berberlerin başlıca tercihidir.

Seramik Berber Lavaboları Kullanışlı Mı?

Seramik Berber Lavabosu
Seramik Berber Lavabosu

Pişmiş topraktan imal edilen lavabolar seramik lavabo adını alır. Bu lavabo türü mutfak, banyo, ofis ve kuaförlerde kullanılabilir. Seramik lavaboların birçok avantajları bulunduğu için özellikle kuaförlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Seramik berber lavaboları hem kolay temizlenmesi hem de fazla ağır ve kırılgan yapıda olmaması nedeniyle son dönemlerin yükselişte olan ürünlerindendir. Ayrıca ekonomik olması ile de bütçe dostu bir lavabo türüdür.

Seramik lavaboların tüm özelliklerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

 • Kolay temizlenmesi,
 • Kırılgan yapıda olmaması,
 • Ekonomik olması,
 • Yüksek ısı değişimlerine dayanıklılığı.

Cam Berber Lavaboları Kullanışlı Mı?

Cam Berber Tezgah Lavaboları
Cam Berber Tezgah Lavaboları

Hammaddesi cam olan cam berber lavaboları, temizliği ve dayanıklılığı ile kaliteli bir ürün olarak piyasada büyük oranda talep görmektedir. Pürüzsüz yüzeye sahip olan cam lavabolar yüksek sıcaklık değişimlerine karşı dayanıklı ürünlerdir. Buna ek olarak düşük maliyeti ile de bütçenizi zorlamaz. Aynı zamanda görsel açıdan da modern bir görünüme sahip olması nedeniyle berber salonlarının tasarımı ile uyum içerisinde olur.

Cam lavaboların avantajlarını aşağıdaki gibi gösterebiliriz;

 • Kolay temizlenmesi,
 • Isı değişimlerine dayanıklılığı,
 • Şık ve estetik görünümü,
 • Bütçe dostu olması,
 • Fazla yer kaplamaması.

Berber Lavaboları Modelleri

Berber lavabo seçiminde ne önemli hususlardan biri de doğru model seçmektir. İnsanların daha kaliteli bir hizmet alabilmesi için lavaboların dekorasyonu her zevke hitap edecek şekilde olmalıdır. Hem seramik hem de cam lavabo modelleri kullanılacak alanın dekorasyonu ile bir uyum içerisinde olursa daha hoş bir tasarım elde edilir. Bu nedenle tercih edilecek lavabo türünün rengi ve boyutu oldukça önemlidir.

Berber lavabosu seramik modelleri cam modeller gibi farklı tasarım ve boyutlarda sunulur. Böylece her zevke hitap edebilecek geniş bir ürün skalası oluşturulmuş olur. Bu sayede lavabonun kullanıldığı alanda istenen atmosfer elde edilir ve gelen müşteriler verilen hizmetin kalitesinden memnun ayrılır. Her ebat ve boyutlarda sunulan modeller alan tasarrufu açısından da kolaylık sağlar.

Berber Lavaboları Fiyatları

Berber lavaboları model ve yapılan malzemenin türüne göre çeşitli fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Ancak genel anlamda berber lavaboları fiyatları lavabonun hammaddesine göre değişir. Bu bağlamda seramik ve cam lavabolar daha az maliyetli olması ve yüksek kaliteye sahip olması nedeniyle daha sık tercih edilmektedir. Lavabo fiyatları aynı zamanda modelin tasarımına ve boyutuna göre de değişiklik gösterir.

Berber lavaboları satışı yapan firmamız kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışını benimseyerek bütçenize uygun fiyatlar sunar. Güvenilir ve bütçe dostu ürünlerimiz deneyimli ekibimiz tarafından en son teknolojik yöntemleri kapsayan çalışmanın sonucudur. Bu sayede hem yüksek dayanıklılık özelliğine sahip lavabolar elde eder hem de dekoratif açıdan berber tezgâhı ile bir ahenk içerisinde olan ürüne sahip olursunuz.

Bütçe ve çevre dostu berber lavabo ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Whatsapp aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Garanti kapsamında sunulan ürünlerimiz hem estetik ve şık dekorasyonu ile mekanınıza hoş bir atmosfer katacak hem de düşük maliyeti ile fazla masraf yapmanızı engelleyecektir. Sorularınız için web sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbete Başla
1
Whatsapp Destek Hattı
Merhaba, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için Whatsapp Destek Hattımızı kullanabilirsiniz!!!